ggg ggg
ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło 15 stycznia w Grębkowie. Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazdy scode i iveco. W skutek tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

16 stycznia w miejscowości Popielów, policjanci podczas służby zatrzymali pojazd do kontroli. Sprawdzili stan trzeźwości 45-letniego kierującego audi, który wykazał blisko promil. Mundurowi udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu i zatrzymali prawo jazdy. Mężczyzna posiadał również zakaz prowadzenia pojazdów.

18 stycznia doszło do kolejnego zdarzenia w Węgrowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 51-letnia kierująca audi na śliskiej nawierzchni drogi straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na lewą stronę drogi gdzie uderzył w drzewo. W Wyniku tego zdarzenia trzech pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

Kolejne zdarzenie miało miejsce 18 stycznia w miejscowości Sadoleś gm. Sadowne. Policjanci wstępnie ustalili, że 59-letnia kierująca skodą na oblodzonej drodze nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechała na prawa stronę i uderzyła w pień po ściętym drzewie. Kierująca skodą z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Również 18 stycznia w Wierzbnie miało miejsce kolejne zdarzenie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 30 – letnia kierującą audi na zakręcie drogi zjechała do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

19 stycznia miało miejsce kolejne zdarzenie w Węgrowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letni kierujący audi podczas cofania uderzył tyłem pojazdu w jadąca prawidłowo rowerzystkę. W wyniku tego zdarzenia 45-letnia rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. W skutek tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

402 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Studniówka Zespółu Szkół nr.3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie

Maturzyści z ZS nr 3 bawili się do rana! 19 stycznia br. na 100 dni przed maturą, maturzyści z kolejnej...

Zamknij