ggg ggg

Studniówka Zespółu Szkół nr.3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie

Maturzyści z ZS nr 3 bawili się do rana!

19 stycznia br. na 100 dni przed maturą, maturzyści z kolejnej wyszkowskiej szkoły Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego bawili się radośnie na balu studniówkowym.

 

W ubiegłą sobotę maturzyści ośmiu klas Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie wraz z osobami towarzyszącymi, w obecności dyrekcji, nauczycieli, wychowawców klas oraz rodziców, przeżywali wielkie wydarzenie poprzedzające egzamin maturalny – bal studniówkowy. Na tę jedną noc hala Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zmieniła się w rozjaśnioną świetlnymi żyrandolami salę balową. Tradycyjnego poloneza rozpoczynającego bal trzeba było zatańczyć w związku z ilością maturzystów w dwóch turach. Polonez poprowadziła dyrektor szkoły Elżbieta Michalik oraz wicedyrektorzy: Adam Mickiewicz i Jerzy Sasin. Początek balu obserwowali tłumnie przybyłe rodziny młodych ludzi.
Część oficjalną poprowadziła para uczniów: Małgorzata Abramczyk i Jakub Grodzicki.
Po odtańczeniu poloneza oraz powitaniach młodzież kwiatami i upominkami podziękowała dyrekcji szkoły oraz swoim wychowawcom za lata nauki i opieki. Gorące podziękowania otrzymali: Ewa Chmielińska (wychowawczyni kl. III LZA), Magdalena Królikowska (wychowawczyni kl. III LOE), Agnieszka Wydryszek (wychowawczyni kl. III LOT), Emilia Pietrzakowska (wychowawczyni kl. IV TE), Alicja Usielska (wychowawczyni kl. IV TI), Krzysztof Ostrowski (wychowawca kl. III LZB), Wojciech Rogulski (wychowawca kl. III LOI).
Dyrektor Elżbieta Michalik zwróciła się do zebranych podkreślając, że studniówka w szkole odbywa się już po raz kolejny i to dzięki młodzieży, która ceni i kultywuje tradycję. Wyraziła też nadzieję, że tych dni do matury nie zmarnują. Poinformowała o swoich nadziejach na zdobycie „złotej tarczy” przez uczniów, czyli najwyższych ocen z matur, które przyznawane są w rankingu „Perspektyw”. Oczywiście, nie tylko tego życzyła maturzystom w ten wyjątkowy wieczór zorganizowany nie jak w zwyczaj na 100, ale w ich przypadku, na 107 dni przed maturą.
W imieniu maturzystów głos zabrali Ilona Rzemek i Piotr Zdunek, kierując swoje podziękowania i przeprosiny zarówno do nauczycieli jak i rodziców, a słowa wsparcia do koleżanek i kolegów, którzy niebawem opuszczą szkołę. Potem także życzenia skierowali do maturzystów przedstawiciele młodszych klas: Kinga Rzemek i Karol Gawiński oraz Aneta Lenartowicz reprezentująca rodziców. Błogosławieństwa na studniówkową noc oraz egzamin maturalny udzielił ks. Tomasz Myśliwy.
Ostatnim punktem części oficjalnej był pokaz walca do piosenki „Waitting” Jake Bugga, przygotowany przez nauczycielkę Małgorzatę Szwed i uczennicę klasy II LOI Sylwię Grzegorczyk. W walcu zaprezentowali się: Jolanta Skowrońska i Mikołaj Głosek, Julia Jakacka i Bartosz Sieńkowski, Katarzyna Świderska i Daniel Ponichtera, Oliwia Kaszubska i Adrian Bereski, Gabriela Filipczak i Piotr Zdunek, Karolina Rociek i Piotr Kuchta, Julia Stanczewska i Hubert Kukwa, Oliwia Wyszyńska i Aleksander Purgacz, Joanna Puchalska i Jakub Łukasiak, Ewelina Wińska i Cyryl Pieńkos.
Część taneczną zabawy rozpoczęto od wykonania pamiątkowych fotografii, nabrania sił przy biesiadnym stole, aby już do świtu cieszyć się z możliwości wesołego spędzenia nocy na szaleństwach w gronie koleżanek i kolegów. /K.W./

 

Miłego Oglądania

Filmiki pojawią się jutro rano na naszym youtube oraz tutaj.

 

Pierwsza Tura: 

Druga tura:

Walc:

4 186 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Apel do Jurka Owsiaka od wyszkowian

W związku z odniesieniem się w dniu dzisiejszym w trakcie specjalnej konferencji wyszkowskiego sztabu WOŚP nt. decyzji Jerzego Owsiaka o...

Zamknij