ggg ggg ggg

Zapraszamy wyszkowian na Ogólnopolską Paradę Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

paradasenirowoweijdFundacja „Zaczyn”, z którą współpracuje Rada Seniorów Gminy Wyszków, zaprasza do Warszawy 2 września 2017r. na IV edycję Ogólnopolskiej Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” – czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Parada rozpoczyna się o godz. 12 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a (początek ul. Nowy Świat), następnie przemarsz na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń.
Przemarsz ma być wspólną i radosną manifestacją solidarności międzypokoleniowej i energii drzemiącej w społeczeństwie 60+. Na uczestników czekać będą punkty informacyjne, a także przygotowane przez Fundację „ZACZYN” transparenty, flagi, gwizdki, wuwuzele. Wskazane jest również zabranie własnych transparentów i kolorowych gadżetów wyróżniających się w tłumie. Na miejscu będą też czekać londyńskie autobusy z odsłoniętym dachem i nagłośnieniem emitującym radosną muzykę. Paradzie będą towarzyszyć bębniarze, orkiestry i DJ-e.
Na terenie Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się Piknik Pokoleń. Każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych badań, różnych aktywności, poczęstunku, drobnych prezentów, dancingu z DJ Wiką, koncertu gwiazd i wielu innych atrakcji. Szczegóły na stronie
www.parada.zaczyn.org.
Gmina Wyszków wspólnie z Radą Seniorów proponuje seniorom skorzystanie ze zorganizowanego bezpłatnego transportu na to wspaniałe, radosne święto, na którym będzie można spotkać seniorów z całej Polski.
Zapisy na wyjazd przyjmowane są do dnia 22.08.2017r. w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie, pokój 116 lub telefonicznie tel. 605 071 901 u Pełnomocnika Burmistrza ds. senioralnych Lidii Stępkowskiej.
Całe wydarzenie jest bezpłatne i otwarte. Czekamy na zgłoszenia.

614 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pielgrzymka ruszyła…

1 sierpnia 2017 r. Mszą Św. o godz. 8:00 w łochowskim kościele, ks. bp Tadeusz Pikus zainaugurował 27. Pieszą Pielgrzymkę...

Zamknij