ggg
ggg ggg

Zakończono budowę największej inwestycji wodno- kanalizacyjnej w historii Gminy Tłuszcz!

Zakończono trwające od czerwca 2017 roku prace polegające na budowie sieci wodociągowo- kanalizacyjnej na os. Klonowa- Norwida w Tłuszczu.

W 2016 roku Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk podpisał umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na dofinansowanie zadania pn. „Przeciwdziałanie degradacji środowiska, ochrona ekosystemu Zalewu Zegrzyńskiego i wód podziemnych Subniecki Warszawskiej poprzez rozbudowę systemu wodno-kanalizacyjnego w Gminie Tłuszcz” w kwocie ponad 11,5 mln zł, z czego całość inwestycji wyniosła ponad 23,2 mln zł. Zadanie zostało podzielone na 3 etapy w ramach których wybudowano 10,2 km sieci wodociągowej oraz 11,9 km sieci kanalizacji sanitarnej.
Bardzo nas cieszy, że dzięki wykonanej inwestycji pond tysiąc mieszkańców ma możliwość podłączenia do sieci kanalizacyjnej oraz zapewnioną świetnej jakości wodę. Osoby, które chcą przyłączyć swoją nieruchomość do sieci prosimy o kontakt z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tłuszczu, tel. 29-757-30-22 w celu złożenia wniosku o wydanie warunków technicznych.
Obecnie przygotowywane są dokumentacje projektowe, które umożliwią dalszą rozbudowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Tłuszcz. Przypominamy, że wciąż trwa I etap budowy kanalizacji sanitarnej na osiedlu „Długa” w Tłuszczu w ramach której zostanie wybudowana sieć o długości łącznej ponad 2 km.
/Gmina Tłuszcz/

268 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przekazanie nowej karetki dla Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

We wtorek 9 lutego starosta Adam Lubiak przekazał na ręce dyrekcji Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie nową karetkę...

Zamknij