ggg ggg ggg ggg

Zagrali o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie

24 lipca 2016 r. w Kicinach został rozegrany XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie.

DSCF2912

Po godz. 13.00 uroczyście otwarto Turniej i zawodnicy stanęli do rozgrywek. Mecze turniejowe rozegrało pięć drużyn: „Raki Zabrodzie”, „Lipiny”, „Dębinki”, „Obrąb”, „Mostówka”. Pogoda dopisała i mecze toczyły się bez przeszkód. Zawodnicy z zapałem dążyli do zwycięstwa, aby po kilkugodzinnych zmaganiach zwyciężyć, stanąć na scenie z pucharem. Ogłoszenie wyników nastąpiło już po godzinie 17.30. I tak w wyniku rozgrywek:

I Miejsce zajęła drużyna – „Dębinki”
II Miejsce – „Obrąb”
III Miejsce – „Mostówka”.

Drużyny otrzymały pamiątkową piłkę, puchar oraz nagrodę pieniężną. Puchar i pamiątkowe piłki wręczał wójt gminy Zabrodzie – Tadeusz Michalik. Zawodnicy z drużyn zgodnie zadecydowali o przekazaniu pieniędzy na zakup protezy dla Kasi Kamińskiej.
Organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje, z których publiczność mogła skorzystać przez czas trwania rozgrywek. Dla najmłodszych dmuchane zabawki, poskakać skoki na trampolinie, przejażdżki na kucykach. Dla odważnych udział w tańcach na scenie. Dla starszych stoiska gastronomiczne oczywiście z kiełbaską z grilla.
Po sportowych emocjach zaproszono wszystkich na zabawę taneczną.
/K.W./

1 973 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Turniej Miast

W sobotę, 23 lipca w ostrowskim Ogródku Jordanowskim rozegrane zostały zawody w ramach Turnieju Miast na Szlaku Książąt Mazowieckich. Były...

Zamknij