ggg
ggg ggg

Ząbki wspólnie przeciw epidemii

„Wspólnie przeciw epidemii” – pod takim hasłem organizowana jest wspólna akcja Urzędu Miasta Ząbki i ząbkowskich przedsiębiorców, która zainaugurowana została w miniony piątek, 24 kwietnia przez wiceburmistrza miasta Kamila Kowaleczko.

Akcja polega na tym, iż osoby chętne do udziału w niej, przekazują przedmiot na licytację, a następnie nominują kolejne osoby, które przekazują następne fanty. Oczywiście, nominowane osoby biorą udział w akcji dobrowolnie. Nominowane osoby mają 48h na wskazanie jaki przedmiot przekazują oraz na zamieszczenie filmu z informacją o przekazywanym fancie oraz osobach nominowanych na zadedykowanym akcji fanpage’u na facebooku. (Co prawda, film nie jest obowiązkowy, ale mile widziany).
Po 17 maja Miejskie Centrum Sportu przeprowadzi licytację przekazanych przedmiotów, a wszystkie środki z licytacji będą w 100% przekazane na szczytny cel, zakup sprzętu medycznego czy też przelane na konto wybranej placówce medycznej. O sposobie przekazania środków zdecydują uczestnicy i wszyscy zainteresowani akcją – za pomocą ankiety umieszczonej na stronie po 17 maja br.
Jako pierwszy na licytację przekazał obraz własnego autorstwa wiceburmistrz Ząbek Kamil Kowaleczko, który do udziału w akcji nominował: radną Olgę Oleksyn, wicepremiera Jacka Sasina, b. wiceburmistrza Artura Morawskiego, posła Piotra Uścińskiego i burmistrz Ząbek Małgorzatę Zyśk, która już poinformowała, że wystawi na licytację obrazy, dwa szaliki ząbkowskiego klubu piłkarskiego Ząbkowia, damską koszulkę kibica reprezentacji Polski a także album z pięknymi zakątkami Polski i z notą o Ząbkach oraz stosowną dedykacją.
Panią Burmistrz trzymamy za słowo a organizatorom tej ciekawej i pożytecznej akcji gratulujemy świetnego pomysłu!

/KW/

353 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sokolnicki za Wróbla. Zmiana na stanowisku Starosty Powiatu Legionowskiego!

W ubiegły poniedziałek, 27 kwietnia odbyła się siedemnasta sesja Rady Powiatu Legionowskiego. Nieoczekiwanie, obrady przeprowadzone w trybie zdalnym przyniosły rezygnację...

Zamknij