ggg
ggg ggg

Ząbki hucznie pożegnały lato!

Przy pięknej pogodzie, w ubiegłą sobotę, 12 września na stadionie miejskim w Ząbkach, odbyła się impreza plenerowa pn: „Pożegnanie lata”. Inicjatywa Maximus Events i miasta Ząbki udała się znakomicie. W programie nie zabrakło emocjonujących pokazów, występów i małej gastronomii. Gwiazdą wieczoru był zespół CLEO!

Choć nie tylko dzieci, ale i dorośli żałowali, że lato już się kończy, to mimo to pożegnano je w Ząbkach w pogodnych nastrojach.
Wydarzenie rozpoczął pokaz członków sekcji sportowej Kyokushin Marcina Sieradzkiego, który na co dzień trenuje dzieci i młodzież w salach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach.
Następnie burmistrz miasta Małgorzata Zyśk, oficjalnie otworzyła tegoroczny koncert.
Galę poprowadziła Edyta Folwarska oraz Arek Braxton, a atmosferę pomiędzy występami gwiazd rozgrzewał DJ Rachelll.
Przed ząbkowską publicznością wystąpili: Magda Bereda, Menelaos, Bayera, Spontan, Skubi, oraz najbardziej chyba oczekiwana przez publiczność gwiazda wieczoru – CLEO.
Impreza odbyła się dzięki wsparciu partnera głównego – PGNiG oraz sponsorów:
Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach, Miejskiego Centrum Sportu w Ząbkach, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach, Drukarni Benedysiuk, Hades, hotelu Mansor oraz PGE Energia Odnawialna.
/Joanna Wysocka, KW; foto: KW; Bogdan Śladowski/

591 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Inwestycje na os. Długa w Tłuszczu

7 września 2020r. odbyło się zebranie osiedlowe na os. Długa, w którym wziął udział Zastępca Burmistrza Tłuszcza Waldemar Banaszek. Podczas...

Zamknij