ggg

Za nami WIELKA RYWALIZACJA MIAST AMP 2012 (26.06.2012)

Wielka Rywalizacja Miast AMP to impreza będąca podsumowaniem całorocznego szkolenia dzieci w Akademii Młodego Piłkarza, a także integrująca rodziców i zawodników ze wszystkich oddziałów AMP. W tym roku rozgrywki odbyły się w Kobyłce, a udział w nich wzięły dzieci z Kobyłki, Wołomina, Wyszkowa i Duczek.

Tegoroczna Wielka Rywalizacja Miast odbyła się 23 czerwca na boisku przy Zespole Szkół nr 2 w Kobyłce. Podzielone na dwie kategorie wiekowe dzieciaki, czyli Żaczki (4-6 lat) i Orliki (7-10 lat) rywalizowały ciesząc się grą w piłkę nożną. Po ubiegłorocznym sukcesie rozgrywki cieszyły się jeszcze większą popularnością i tym razem do gry zgłosiło się blisko 100 dzieci! Organizatorzy przygotowali także rozgrywki dla rodziców z poszczególnych miast. I tu w zawodach wystartowało 40 tatusiów i mamuś. Następnie rodzice rozegrali mecz z  trenerami AMP –  zwycięstwo w rzutach karnych przypadło rodzicom. Imprezie towarzyszyła dobra muzyka, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami m.in. z autografami znanych piłkarzy, a w punktach gastronomicznych można było posilić się po sportowym wysiłku. Szczególnym punktem WRM AMP 2012 był przyjazd Tomasza Kłosa – byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Przyjazd sportowca wywołał dużo pozytywnych emocji zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Każdy miał niepowtarzalną okazję do zrobienia sobie zdjęcia oraz wzięcia autografu od dwukrotnego Mistrza Polski w piłce nożnej. Emocji i ogromnego zaangażowania wśród dzieci i rodziców nie brakowało. Impreza choć z założenia miała charakter sportowy przemieniła się w swoisty piknik rodzinny i czas wspólnej zabawy oraz integracji.


– Robimy wszystko by każdy znalazł coś dla siebie ! Pod względem sportowym rywalizacji z roku na rok stoi na wyższym poziomie – tego dnia można było zobaczyć gołym okiem jak duże postępy zrobiły dzieci przez ten rok i już teraz śmiało mogę stwierdzić, że w naszych Akademiach mamy kilku „Lewandowskich” ! – podsumował wydarzenie organizator wydarzenia, Jakub Szcześniak.
Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały nagrody w postaci piłek, koszulek, ochraniaczy, plecaków, a także wspaniałe medale i dyplomy.


Ostateczne wyniki WRM AMP 2012:
Grupa Orliki (7-10 lat)
I miejsce – AMP Kobyłka A
II miejsce AMP Kobyłka B
III miejsce AMP Duczki A
IV miejsce AMP Wyszków B
V miejsce AMP Wołomin A
VI miejsce AMP Wołomin B
VII miejsce: AMP Wyszków I i AMP Duczki II
Żaczki (4-6 lat)
I miejsce AMP Wyszków i AMP Wołomin A
II miejsce AMP Kobyłka i AMP Wołomin B
Ze względu na młody wiek uczestników w przypadku remisów nie było rzutów karnych.
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec WRM AMP 2012
Szymon Kołtuniak – AMP Kobyłka
Najlepsi zawodnicy: Mateusz Kurzątek (ORLIKI) AMP Wykszów i Maciej Ciach (ŻACZKI) AMP Wyszków
Najlepsi bramkarze: Mateusz Kurowski (ORLIKI) AMP DUCZKI i Dominik Bula (ŻACZKI) AMP Wołomin
Najlepsze zawodniczki: Oliwia Katowicz (ORLIKI) AMP DUCZKI i Klara Ojrzyńska AMP KOBYŁKA
– dodatkowo nagroda dla najmłodszej zawodniczki turnieju (3 latka)

 

 

2 077 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sukces burmistrza i całego zespołu (26.06.2012)

Jednym z ważniejszych tematów ostatnich obrad rady miasta Ząbki było przyjęcie sprawozdania z realizacji budżetu miasta i przyznanie absolutorium dla...

Zamknij