ggg ggg

Wypadek samochodowy w miejscowości Chrzęsne

W dniu 13 października 2020 roku doszło do wypadku samochodowego w miejscowości Chrzęsne gmina Tłuszcz. W wyniku zdarzenia 4 osoby zostały przetransportowane do szpitali.

W godzinach wieczornych do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wołominie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Chrzęsne. Ze zgłoszenia wynikało, że poszkodowana jest jedna osoba. Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy ustalili, że w zdarzeniu biorą udział dwa samochody osobowe, którymi łącznie podróżowało cztery osoby. W jednym z pojazdów przebywała zakleszczona osoba. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych strażacy dostali się do osoby poszkodowanej i udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przebadaniu przez Zespoły Ratownictwa Medycznego wszyscy poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali.

W zdarzeniu brały udział: Zastępy JRG Wołomin (Posterunek Tłuszcz), OSP Chrzęsne, OSP Tłuszcz, ZRM z Wyszkowa, Węgrowa oraz Wołomina, Policja WRD Kobyłka.

 

Opracowanie: mł. asp. Jan Sobków

Zdjęcia: KP PSP Wołomin

107 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
9-latek stracił panowanie nad quadem. Pasażer trafił do szpitala

9-lertni kierujący stracił panowanie nad czterokołowcem i wywrócił quada. Do szpitala trafił równie młody pasażer. Drogi rodzicu bądź odpowiedzialny! Kupuj...

Zamknij