ggg ggg
ggg ggg

Wyjątkowy i niezapomniany bal maturzystów z Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie bawili się w sobotnią noc, 3 lutego 2018 r. na 100 dni przed maturą w pięknie przystrojonej hali swojej szkoły przy ul. Matejki.

Czas balu, niezapomnianego wydarzenia w życiu młodych ludzi na pewno zapadnie w ich pamięci i będzie im towarzyszył przez kolejne lata zdobywania wiedzy, osiągania życiowych celów, już poza szkołą. Uroczystość poprowadzili: Izabela Brzezińska oraz Michał Zawistowski. Maturzyści z sześciu klas: 3LOI, 3LOE, 4TI, 3LOL, 3LEB i 4TE wraz z osobami towarzyszącymi spędzili ten wyjątkowy wieczór i noc w obecności dyrektor szkoły Elżbiety Michalik, zastępców dyrektora Adama Mickiewicza i Jerzego Sasina, grona pedagogicznego, wychowawców, rodziców.

Bal Studniówkowy tradycyjnie rozpoczęto polonezem, który został zatańczonym w dwóch turach. W pierwszej turze uczniowie klas 3LOI, 3LOE, 4TI przeszli w dostojnym polonezie na czele z panią dyrektor Elżbietą Michalik, której partnerował uczeń Adrian Szymczak, a z wicedyrektorami w parze stanęły: Natalia Woźnica oraz Katarzyna Sakowicz. W drugiej turze maturzyści z klas 3LOL, 3LEB i 4TE zostali poprowadzeni przez dyrektor szkoły i Rafała Skibińskiego, a panowie wicedyrektorzy odtańczyli figury wraz z Kamilą Kądziela i Katarzyną Chmiel.

Następnie, podczas części oficjalnej ze słowami wspomnień i refleksjami zwróciła się do zebranej młodzieży i gości dyrektor Elżbieta Michalik. W trakcie uroczystości odczytano list od marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, który przekazał swoje życzenia i gratulacje maturzystom. Z kolej młodzież nie zapomniała o swych wychowawcach i pedagogach oraz dyrekcji szkoły, ofiarując im w podziękowaniu za lata wspólnej pracy – wiązanki kwiatów.  Dowody wdzięczności otrzymali wychowawcy: Elwira Sakowicz-Bakuła (3LOL), Grażyna Witkowska (3LOI), Katarzyna Szymańska (3 LEB), Dorota Nizińska (4TE), Kamil Gurbała (3LEA), Adam Zając (4TI), Podziękowaniom towarzyszył występ wokalistki Natalii Sieńkowskiej.

Zgodnie z inną tradycją bali studniówkowych grupa maturzystów przygotowała taneczny pokaz. Walca odtańczyli: Karol Kruszewski i Wiktoria Adamczyk, Adrian Mikołajczyk i Aleksandra Jakubczak, Konrad Skrzecz i Natalia Szurawska, Albert Durka i Klaudia Wojtkowska, Piotr Połudziuk i Paulina Puścian, Karol Puławski i Gabriela Chełchowska, Paweł Petrykowski i Ewelina Tyszkiewicz, Marcin Grześkiewicz i Oliwia Pokora, Piotr Durka i Weronika Podpora, Karol Florianowicz i Adrianna Czarnogórska, Adrian Szymczak i Kinga Majewska. Układ przygotowała uczennica – Gabriela Chełchowska z klasy 3LOI pod kierownictwem prof. Małgorzaty Szwed.

Po części oficjalnej młodzież pozowała do pamiątkowych fotografii, a po poczęstunku ruszyła do tańca. Szampańska zabawa trwała tradycyjnie do białego rana.

/K.W./

774 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
SESJA Rady Miejskiej

31 stycznia w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. M. Sadzewiczowej po raz pierwszy w tym roku zebrali się łochowscy...

Zamknij