ggg ggg ggg ggg

Wyjątkowe warsztaty słowno-wokalne dla młodzieży z udziałem Juliusa Mitchella ze Sri Lanki

W ostatni piątek kwietnia, w Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie ościliśmy wyjątkowego beatboxera Juliusa Mitchella – Finalistę „The Voice of Sri Lanka” wraz z Klaudią Mitchell.

W spotkaniu uczestniczyła młodzież z Powiatu WołomińW spotkaniu uczestniczyła młodzież z Powiatu Wołomińskiego, która miała możliwość poznać Juliusa, a także mogła przećwiczyć podstawy beatboxingu, wokalu oraz tego jak najlepiej prezentować się na scenie.
Młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wołominie oraz Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce z wielkim zaangażowaniem uczestniczyła w warsztatach z wokalu i beatboxingu. Spotkanie wzbudziło wiele emocji w uczestnikach. W rozmowie Julius Mitchell zachęcił młodzież, aby podążała za swoimi marzeniami i realizowała talenty. Podkreślił, że zależy mu na rozwoju talentu, choć rodzice nie zajmują się śpiewem. (Jego ojciec jest policjantem, a mama zajmuje się doradztwem. Ćwicząc kilka lat nauczył się śpiewać. Gratulujemy wytrwałości i osiągnięć muzycznych).
W spotkaniu udział wzięła również Pełnomocnik Starosty Wołomińskiego ds. Młodzieży Martyna Sacharuk oraz
Dyrektor Biblioteki Powiatowej Krzysztof Kudera.
Warto przypomnieć, że Julius Mitchell będzie jedną z gwiazd, które wystąpią w najbliższą sobotę, 13 maja podczas Powiatowej Majówki w Chrzęsnem. Zapraszamy wszystkich mieszkańców!
/opr. KW/

311 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Biblioteczny Plantcrossing” w Kobyłce nabiera rozpędu!

Miejska Biblioteka Publiczna w Kobyłce to instytucja wyróżniająca się w regionie nie tylko prężną działalnością, ale także ciekawymi i kreatywnymi...

Zamknij