ggg ggg
ggg ggg

Wiosna, czyli czas remontów

1 kwietnia ruszył remont drugiej strony pułtuskiego rynku wraz z wykonaniem kanalizacji deszczowej.

W dniu 1 kwietnia 2019 r. firma ,,Brukarstwo Paweł Goc’’ z Nasierowa Dolnego koło Gołymina rozpoczęła prace drogowe dotyczące przebudowy ul. Rynek. Wyłączony z ruchu został na około 40 dni odcinek ul. Rynek od skrzyżowania z ul. Benedyktyńską do skrzyżowania z ul. Świętojańską. Na czas prac przystanek autobusowy z ul. Rynek przeniesiony został na drugą stronę ulicy (naprzeciwko kamienicy Rynek 9).
Z kolei od 5 kwietnia Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. prowadzi prace polegające na naprawie kanalizacji sanitarnej w ul. Rynek. W związku z tym konieczna była reorganizacja ruchu. Dojazd do ul. Rynek możliwy jest od ul. Świętojańskiej. W związku z prowadzonymi robotami, polegającymi na wykonaniu przyłączy do kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w ul. Nowy Rynek (okolice dawnego dworca) w dniu 06.04.2019 (sobota) ww. ulica została zamknięta na wysokości poczekalni dla podróżnych w budowie. Ruch odbywał się będzie zgodnie z instrukcją oznakowania robót opracowaną przez wykonawcę, który otrzymał zezwolenie na zajęcie pasa drogowego. Utrudnienia będą, ale też prace są konieczne i należy mieć nadzieję, że zakończą się w terminie.

/J.Cz./

215 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Starosta Adam Lubiak nagrodził Najlepszych Sportowców i Trenerów 2018 roku

Piątą Sesję Rady Powiatu Wołomińskiego, zainaugurowała ceremonia wręczenia Nagród Starosty Wołomińskiego za wysokie osiągnięcia sportowe w 2018 roku. Podczas ostatniej...

Zamknij