ggg ggg
ggg ggg

Starosta Adam Lubiak nagrodził Najlepszych Sportowców i Trenerów 2018 roku

Piątą Sesję Rady Powiatu Wołomińskiego, zainaugurowała ceremonia wręczenia Nagród Starosty Wołomińskiego za wysokie osiągnięcia sportowe w 2018 roku.

SONY DSC

Podczas ostatniej Sesji Rady Powiatu Wołomińskiego, która odbyła się w czwartek, 28 marca, uroczyście wręczono Nagrody Starosty Wołomińskiego za wysokie osiągnięcia sportowe w 2018 roku.
Otrzymało je ponad dwudziestu zawodników, uprawiających z sukcesami różne dyscypliny, dwoje trenerów oraz wybitny działacz sportowy i społeczny pan Eugeniusz Dembiński.
Najlepsi zawodnicy i trenerzy z terenu powiatu wołomińskiego, którzy w 2018 roku odnieśli zwycięstwo na arenie międzynarodowej, otrzymali dyplomy i nagrody finansowe.
Wręczył je osobiście starosta Adam Lubiak wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Robertem Perkowskim, a uczestniczący w obradach radni i mieszkańcy mogli dowiedzieć się o indywidualnych osiągnięciach każdego z naszych mistrzów (choć nie wszyscy byli tego dnia obecni), dzięki krótkim prezentacjom, odczytanym przez wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Cezarego Wnuka.
Na zakończenie ceremonii, okolicznościowe przemówienie w imieniu osób nagrodzonych wygłosił wieloletni działacz sportowy, społeczny i samorządowy, a zarazem nadal aktywny sportowiec, pan Eugeniusz Dembiński.
Wszystkim laureatom Nagród Starosty Wołomińskiego za wysokie osiągnięcia sportowe w 2018 roku serdecznie gratulujemy i życzymy wielu, kolejnych sukcesów!
/R.L./

485 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
W Dolinie 96 Dębów Smoleńskich w Ossowie odsłonięto popiersie Ś.P. Ministra Pawła Wypycha

W ubiegłą sobotę, 6 kwietnia, odbyła się wzruszająca uroczystość odsłonięcia i poświęcenia kolejnego popiersia w Dolinie 96 Dębów Smoleńskich w...

Zamknij