ggg ggg

Wielkie Granie także w Ząbkach!

W niedzielę, 12 stycznia Ząbki już po raz szósty przyłączyły się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ząbkowski 28. Finał WOŚP odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 3 „Skrzat”, pod patronatem Burmistrz Małgorzaty Zyśk.

Organizatorem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ząbkach było Stowarzyszenie „Sztab Ząbki”.
Miejscem finałowych atrakcji stało się Publiczne Przedszkole nr 3 „Skrzat”, które już od godz. 12:00 zapraszało mieszkańców do udziału w zabawie i zbiórce pieniędzy, choć wolontariusze WOŚP już od rana prowadzili kwestę na ulicach miasta.
Organizatorzy, którymi był wspomniany już zespół działaczy Stowarzyszenia „Sztab Ząbki” dołożyli wszelkich starań, aby podczas tegorocznego, ząbkowskiego finału WOŚP każdy, bez względu na wiek mógł znaleźć coś atrakcyjnego dla siebie. Szczególną uwagę mieszkańców zwracały występy sceniczne, wśród których niekwestionowanymi gwiazdami okazały się przedszkolaki z ząbkowskich placówek. Ponadto, wspaniale zaprezentowała się przed publicznością Ząbkowska Orkiestra Dęta oraz formacja baletowa funkcjonująca przy Klubokawiarni Nad Przystanią.
Swoimi umiejętnościami i sprzętem pochwalili się przed mieszkańcami druhowie OSP Ząbki podczas emocjonującego pokazu ratownictwa, przeprowadzonego we współpracy z Fundacją Ratownictwo Motocyklowe Polska.
Podczas wielkiego grania w Ząbkach nie zabrakło także gwiazd i znanych nazwisk. Przed mieszkańcami wystąpił m.in. Martin Fitch – reprezentant Polski na 55. Konkursie Eurowizji a już prawdziwą sensację wywołał występ najstarszej didżejki w Polsce – legendarnej DJ WIKI.
Gwiazdą wieczoru był Bartek Wrona z Zespołem, a ostatnim akcentem fantastyczne Światełko Do Nieba, czyli widowiskowy pokaz sztucznych ogni, które o godz. 20:00 rozświetliły niebo nad miastem.
Z informacji przekazanych przez organizatorów do chwili zamknięcia numeru wynika, iż w ramach 28. Finału WOŚP w Ząbkach udało się zebrać rekordową kwotę blisko 70 tys. złotych.
Dziękujemy za Najwspanialsze Serca Tym Wszystkim, którzy zagrali, bo chcieli.

/KW/

448 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ponad 74 tys. zł dla WOŚP od mieszkańców Wieliszewa

W minioną niedzielę, 12 stycznia odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wieliszewie, któremu towarzyszyło mnóstwo atrakcji, zorganizowanych w...

Zamknij