ggg ggg

Wiele ciepłych słów dla pielęgniarek SPZZOZ

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej, delegacji pielęgniarek ostrowskiego szpitala, Starosta Ostrowski Zbigniew Chrupek złożył serdeczne życzenia.Wyraził słowa uznania za codzienną opiekę, szacunek i wyrozumiałość dla każdego pacjenta.

Starosta podziękował za poświęcenie w walce o zdrowie i życie pacjentów szczególnie w obecnym trudnym czasie epidemii. Pielęgniarkom, w imieniu Zarządu Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej, bukiety kwiatów oraz dyplomy wręczyli Starosta Ostrowski Zbigniew Chrupek oraz Wicestarosta Józef Rostkowski. Słowa podziękowania w formie listu gratulacyjnego Starosta przekazał również Dyrektorowi Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Zdrowotnych w Ostrowi Mazowieckiej Arturowi Wnukowi.

Uroczystość odbyła się w formie dostosowanej do obowiązujących zaleceń sanitarnych, dlatego też ilość osób na spotkaniu była ograniczona. Niemniej jednak podziękowania na ręce pielęgniarek Starosta przekazał życzenia dla całego zespołu ostrowskiego szpitala.

/Tekst i zdjęcia: Marzena Siwek/

211 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Trwają prace wykończeniowe nowoczesnego budynku szkoły i przedszkola przy ul. Dzikiej w Ząbkach

Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzata Zyśk wizytowała niedawno teren budowy nowoczesnego obiektu Szkoły Podstawowej nr 4. Okazuje się, że prace przebiegają...

Zamknij