ggg ggg
ggg ggg

WERNISAŻ WYSTAWY „CZTERY PORY ROKU” w MDK

W miniony piątek, 19 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbył się wernisaż wystawy pasteli w wykonaniu uczestniczek warsztatów „Malowanie Pastelami”.

Spotkania plastyczne odbywają się od 2016 roku w Izbie Muzealnej Wodiczków w Wołominie. Uczestnicy szlifują swój warsztat pod okiem artysty plastyka Pani Elżbiety Rączki. Grupę tworzą osoby o różnych zainteresowaniach lecz wspólnej pasji. Prezentowane prace są na bardzo wysokim poziomie, pokazują piękno otaczającego nas świata widziane okiem artystów amatorów.
Jest to kolejna wystawa prac uczestników warsztatów plastycznych, która prezentowana jest w MDK. Każda kolejna zadziwia, zachwyca i pokazuje ogromny talent mieszkańców Wołomina.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania twórczości przemiłych trzynastu Pań, których prace dostępne są w MDK do 15 lutego.

642 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rycerze Św. Floriana z powiatu wołomińskiego na spotkaniu noworocznym w Radzyminie – Strażacy OSP Marki, OSP Radzymin i OSP Wołomin z największą liczbą interwencji w 2017 roku

W piątkowy wieczór, 12 stycznia w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie, odbyło się noworoczne spotkanie strażaków - ochotników z...

Zamknij