ggg ggg

Węgrowska Policja na targach pracy

W miniony czwartek (06.04.2017) Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie uczestniczyła w Węgrowskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, podczas których promowała zawód policjanta.

Komenda Powiatowa Policji po raz trzeci uczestniczyła w Węgrowskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbyły się w miniony czwartek  (06.04) w hali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego. Przedstawiciele węgrowskiej komendy obok innych służ mundurowych zaprezentowali profil i zakres pracy. Przedstawiono procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji w 2017 roku. Zainteresowanym osobom przekazano informacje o wymogach, które musi spełniać kandydat na policjanta i omówiono proces rekrutacji. Zachęcano młode osoby do pracy w Komendzie Powiatowej Policji. Podczas targów odnotowaliśmy duże zainteresowanie wśród poszukujących pracy, zwłaszcza wśród młodych osób.

Osoby zainteresowane przyjęciem do służby w Policji powinny złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie, ul. Piłsudskiego 6 lub w sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia KWP zs. w Radomiu ul. 11 – ego Listopada  37/59. Informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej można znaleźć na stronie internetowej KGP www.policja.pl .

Autor: sierż. szt. Anna Maliszewska

 

 

1 086 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zatrzymał sprawcę napadu na sklep w Markach

Dzięki szybkiej interwencji policjanta z Woli został zatrzymany mężczyzna, który napadł na sklep spożywczy. Zdarzenie miało miejsce wczoraj przed południem...

Zamknij