ggg ggg ggg ggg

W Serocku można zrobić badanie serologiczne przeciwciał anty-SARS-CoV-2

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Serocku informuje, że w każdy piątek w godzinach od 9:00 do 9:45 wykonywane będą oznaczenia przeciwciał SARS-CoV-2 w klasie IgG i IgM/IgA.

Wykonanie badania oznaczenia przeciwciał SARS-CoV 2 zaleca się osobom zdrowym, które nie wykazują objawów chorobowych COVID-19.
SPZOZ w Serocku wykonuje badania laboratoryjne w ramach świadczeń komercyjnych. Ceny za poszczególne rodzaje badań przedstawiają się następująco:
P/ C COVID19 IgG – cena badania 100 zł; P/C COVID19 IgA i IgM – cena badania 110 zł; P/C COVID19 IgA, IgM i IgG – cena badania 170 zł.
Warto nadmienić, że laboratorium SYNLAB jako jedno z nielicznych laboratoriów w Polsce wykonuje badanie serologiczne oznaczenia przeciwciał SARS-CoV-2 metodą półilościową (na wyniku widoczne jest miano przeciwciał). W badaniu wykrywane są przeciwciała IgM i IgA oraz IgG specyficzne dla koronawirusa SARS-CoV-2. Materiałem biologicznym jest surowica uzyskana z krwi żylnej.
Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że potwierdzenie infekcji zawsze wymaga wykonania badania molekularnego RT-PCR i wykrycia materiału genetycznego wirusa.
Badania wykonywane są w każdy piątek w godzinach od 9:00 do 9:45, jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny z SPZOZ w Serocku pod numerami telefonów: 22 782 66 00; 22 782 66 01 wew. 214 lub 219.

/opr. KW/

1 733 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
W Nieporęcie można zrobić badanie w kierunku określenia przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2

Centrum Medyczne Nieporęt sp. z o. o. informuje, że od poniedziałku, 4 maja w ramach świadczeń komercyjnych można wykonać badanie...

Zamknij