ggg ggg
ggg ggg

Utrudnienia na ul. Konstytucji 3 Maja w Radzyminie

Od 5 grudnia rusza budowa prawoskrętu na ul. Konstytucji 3 Maja w Radzyminie. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych, ale ul. Konstytucji 3 Maja pozostanie przejezdna. Przewidywany termin prac, według informacji od inwestora to okres od 5 do 30 grudnia 2018 r.

W tym czasie będzie budowany pas do skrętu w prawo do nowo powstającego centrum handlowego – na terenie dawnej mleczarni obok Miejskiej Sali Koncertowej. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych, ale ul. Konstytucji 3 Maja pozostanie przejezdna. Prosimy o ostrożność. Budowę realizuje firma MDS Invest, inwestor centrum handlowego.
W pierwszym etapie powstanie pas do skrętu w prawo dla pojazdów, jadących od ul. Korczaka. W drugim etapie zostanie przebudowany chodnik. Prace obejmą fragment ul. Konstytucji 3 Maja od skrzyżowania z ul. Pogonowskiego do wjazdu do centrum handlowego. Nowy prawoskręt ułatwi wjazd do centrum handlowego.
O powyższych pracach i o związanej z nimi czasowej organizacji ruchu zawiadomiła gminę Radzymin firma MDS INVEST Sp. z o.o. Sp. K., która jest podmiotem odpowiedzialnym za realizację inwestycji. Czasową organizację ruchu na tym fragmencie ul. Konstytucji 3 Maja, tj. drodze wojewódzkiej nr 635 na odcinku od km 3+103 do km 3+213, zatwierdził Marszałek Województwa Mazowieckiego pod Nr NI-D-I.8022.2.160.2018.AB.

204 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Schowek” skończył 15 lat!

W piątek, 30 listopada odbyły się uroczyste obchody 15. lecia działalności Świetlicy Środowiskowej „Schowek” w Ząbkach. Wśród zaproszonych gości znaleźli...

Zamknij