ggg ggg

Urząd Miasta Kobyłka z dofinansowaniem PFRON

Schody i chodnik prowadzące do kobyłkowskiego magistratu zostaną przebudowane. Miasto otrzymało na ten cel dofinansowanie z PFRON w ramach programu „Dostępna Przestrzeń Publiczna”.

– Staraliśmy się pozyskać środki zewnętrzne na remont schodów prowadzących do Urzędu Miasta, aby nie przeznaczać na ten cel środków własnych. Udało się – poinformowała w ubiegły poniedziałek, 2 października Burmistrz Kobyłki Edyta Zbieć.
Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznał dofinansowania na realizację wniosków złożonych w pierwszym naborze programu „Dostępna Przestrzeń Publiczna”. W gronie beneficjentów znalazło się Miasto Kobyłka.
Na gruntowny remont schodów zewnętrznych i odcinka chodnika z podjazdem dla osób niepełnosprawnych, wiodących do budynku Urzędu Miasta, Kobyłka otrzymała dofinansowanie w wysokości 55 884,46 zł. Zadanie ma zostać zrealizowane w 2024 roku.
/opr. KW/

225 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Młodzież z Niemiec z wizytą w Ząbkach

W ostatnim tygodniu września do Szkoły Podstawowej nr 5 im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach przyjechali goście z Niemiec....

Zamknij