ggg ggg
ggg ggg

Uczniowie z Wołomina i Zielonki na spotkaniu z Premierem RP Mateuszem Morawieckim!

Tuż przed Wielkanocą, uczniowie z Wołomina i Zielonki, w tym licealiści I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej mieli zaszczyt spotkania się z premierem Rządu RP Mateuszem Morawieckim.

Premier RP pan Mateusz Morawiecki dołączył do akcji Stowarzyszenia Łagierników Żołnierzy AK i wraz z Wolontariuszami przygotował Wielkanocne Paczki, które z Życzeniami Świątecznymi zostały wręczone Polakom mieszkającym na Wschodzie.
Setki takich paczek, jako symbol pamięci o Rodakach, trafiło już na Białoruś i Litwę. Kolejne, w tym również od Pana Premiera, przekazano na Ukrainę.
Wśród Wolontariuszy, którzy mieli zaszczyt spotkać się z Panem Premierem byli Uczniowie i Wychowawcy z SP nr 4 w Zielonce, SP nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wołominie, OHP Wołomin, I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie oraz Członkowie Stowarzyszenia Łagierników Żołnierzy AK, organizatora akcji ogólnopolskiej zbiórki Wielkanocnych Darów.

/I LO PUL/

298 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Małe zwycięstwo radnych – pomnik byłego burmistrza Stanisława Wolskiego bez Gwiazdy Dawida

Podczas sesji Rady Miejskiej w Wyszkowie, która odbyła się 29 marca (tuż przed Świętami Wielkanocnymi) radni podjęli decyzję, co do...

Zamknij