ggg ggg
ggg ggg

Uczniowie i Kadra I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie na świątecznej trasie biegu Awakening Nature – Adrenaline Rush 2018

W Wielką Sobotę, 31 marca w Radotkach pod Płockiem, odbyła się kolejna edycja elitarnego biegu dla najwytrwalszych – Adrenaline Rush, w którym tradycyjnie wystartowali Uczniowie i Wychowawcy liceum mundurowego z Wołomina.

Zawodnicy tym razem mieli do pokonania 7 km trasy przez błoto, rzekę, kamienie, piach oraz 40 zaskakujących przeszkód. Biegacze wspinali się po linie, czołgali pod drutem kolczastym, zwisali z łańcuchów, wpadali w muł, skakali do piaszczystych dołów, dając z siebie wszystko.
Organizatorzy zadbali o to, by zawodnikom się nie nudziło. Wśród przeszkód znalazły się akcenty Wielkanocne – do pokonania „nory królicze” zbudowane z opon. „Zające PUL” jak nazwali się zawodnicy wołomińskiej „mundurówki”, pokonali w pełnym składzie całą trasę, a dwóch z nich wystartowało nawet w fali Elite, składającej się z czołówki europejskich biegaczy.
Radość i satysfakcja oraz duma towarzyszyły wszystkim „Zającom PUL” na mecie. Już zapowiedzieli, że w kolejnej edycji również wystartują!
/I LO PUL/

291 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Walne zebranie sprawozdawcze OSP Radzymin okazją do podsumowań, podziękowań oraz uroczystego ślubowania MDP

21 tysięcy 314 minut – tyle czasu spędzili łącznie radzymińscy strażacy na akcjach ratowniczo-gaśniczych w minionym, 2017 roku. Druhowie z...

Zamknij