ggg ggg ggg ggg ggg ggg

TRZYMIESIĘCZNY ARESZT DLA OBYWATELA LITWY

24 – latek kierował kradzionym samochodem w stanie nietrzeźwości, ponadto nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Decyzją pułtuskiego sądu obywatel Litwy został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Kilka dni temu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w Pułtusku przyjęli zawiadomienie o kradzieży pojazdu marki KIA z terenu powiatu pułtuskiego. Z uzyskanych informacji wynikało, że mężczyzna kradzionym busem porusza się w stronę Ostrołęki, drogą krajową nr 61. Dyżurny tutejszej jednostki Policji natychmiast skierował na trasę patrol Policji, następnie powiadomił telefonicznie o tym fakcie dyżurnego z KMP w Ostrołęce. Obywatel Litwy będąc już na terenie powiatu ostrołęckiego został zatrzymany po pościgu przez policjantów ostrołęckiej drogówki. Odzyskany przez policjantów pojazd, powrócił do właściciela. Po zatrzymaniu okazało się, że 24 – letni mężczyzna kierował pojazdem mając w swoim organizmie ponad promil alkoholu. Po przedstawieniu mężczyźnie trzech zarzutów popełnienia przestępstwa, pułtuski sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.
mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

686 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kierował autem mając 2,5 promila alkoholu w organizmie, został zatrzymany przez policjantów

Nietrzeźwi kierowcy mogą doprowadzić do tragedii na drodze, dlatego reagujmy w każdej tego typu sytuacji i korzystajmy z nr alarmowego...

Zamknij