ggg ggg

Trwa remont ul. Kardynała Wyszyńskiego w Radzyminie

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się oczekiwana przez mieszkańców modernizacja ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radzyminie. Inwestycja realizowana jest przez powiat wołomiński, dzięki osobistemu zaangażowaniu radnych powiatowych: Pawła Dąbrowskiego i Cezarego Wnuka.

Trwający remont drogi powiatowej nr 4356W, czyli ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radzyminie, obejmuje newralgiczny odcinek od ronda Generała J. Hallera do ronda Braci Dudzińskich.
W wyniku prac stara, zniszczona nawierzchnia została usunięta, a w jej miejsce położona zostanie nowa nakładka asfaltowa, co znacznie poprawi komfort podróżowania jedną z najważniejszych ulic w mieście. Koszt realizacji zadania, finansowanego z budżetu powiatu wołomińskiego wynosi ponad 335 tysięcy złotych.
Jak podkreśla starosta Adam Lubiak, realizacja tej oczekiwanej od wielu lat przez mieszkańców Radzymina inwestycji stała się możliwa dzięki staraniom i osobistemu zaangażowaniu członka Zarządu Powiatu Wołomińskiego Pawła Dąbrowskiego oraz wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Wołomińskiego Cezarego Wnuka.
Obydwaj panowie, reprezentujący mieszkańców Gminy Radzymin w Radzie i Zarządzie Powiatu Wołomińskiego także podkreślają bardzo dobrą współpracę ze starostą Adamem Lubiakiem, który w ich ocenie, doskonale rozumie potrzeby mieszkańców. Jak wskazuje wiceprzewodniczący Rady Powiatu Cezary Wnuk znajduje ona odzwierciedlenie w konkretnych działaniach.
Dość wspomnieć, że tylko w budżecie powiatu wołomińskiego na 2020 rok znalazło się aż 14 pozycji w wydatkach majątkowych dla obszaru Gminy Radzymin. Wszystkie zostały zrealizowane, bądź są w trakcie realizacji.
/opr. R.L.; foto: J. Góral/

116 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożegnaliśmy Ś.P. Elżbietę Kobak

19 listopada 2020 roku Radzymin pożegnał emerytowaną nauczycielkę, panią Elżbietę Kobak. Odeszła od nas po długiej chorobie, na dzień przed...

Zamknij