ggg ggg ggg ggg ggg

Trudne zwycięstwo KS Camper Wyszków (04.02.2014)

Siatkarze Campera wygrali z Kęczaninem 3 : 2.

dscf8309

Ubiegła sobota 1 lutego była trudnym czasem dla wyszkowskich siatkarzy. Jednak po zwycięskim meczu nikt o tym nie pamięta. Wygrany mecz pozwala wyszkowskiej drużynie utrzymać drugie miejsce. Wynik ukształtował się następująco 3:2 (24:26, 30:28, 22:25, 27:25, 15:13.). Wszyscy zgodnie twierdzili, że mecz był zacięty, a zwycięstwo z trudem zdobyte. Pierwszy i trzeci set przegrany, pozostałe wygrane w końcówce i niewielką liczba punktów. W składzie Campera od pierwszego seta wystąpili: Rutecki, Wójcik, Urbanowicz, Zrajkowski, Szulik, Świrydowicz oraz Zalewski i Stańczak. Zwycięstwo w drugim secie zostało okupione niegroźną w skutkach kontuzją Sebastiana Wójcika, który po jednym z ataków zderzył się głową z blokującym rywali. Po interwencji lekarskiej Sebastian wrócił na parkiet na samym początku kolejnej rozgrywki. Na pierwszej przerwie technicznej Camper prowadził po ataku Jakuba Urbanowicza 8:7. Jednak było nerwowo, co zakończyło się czerwoną kartką dla trenera przyjezdnych Marka Błasiaka. Od początku czwartego seta w zespole z Wyszkowa rozgrywał Konrad Woroniecki, zaś atakował Łukasz Kaczorowski. Trener Such zmienił ich na innych zawodników – Zrajkowskiego i Urbanowicza. Czwarty set zakończył się wynikiem 25:22 i było już 2:1 dla przyjezdnych. Po zmianie stron Tomasza Ruteckiego zastąpił Paweł Pietkiewicz, na atak powrócił natomiast Łukasz Kaczorowski. Pod koniec, mimo piłki meczowej 23:24, zawodnicy Campera efektownie wygrali czwartą odsłonę 27:25. Rozpoczął się tie-break. Camper na samym początku prowadził 3:1 po udanych akcjach Kaczorowskiego, a dobra gra wyszkowskiego zespołu dawała kolejne punkty. Kiedy Camper prowadził 12:10 o przerwę poprosił Marek Błasiak – trener gości. Końcówka była nerwowa dla naszego zespołu, ale po potknięciu w grze jednego z zawodników – Pietkiewicza , atakiem po bloku uzyskali piłkę meczową. Spotkanie zakończył Łukasz Kaczorowski (pojedynczym blokiem).
W czwartek będzie kolejny mecz: KS Camper Wyszków – KPS Siedlce.