ggg ggg
ggg ggg

Tego w Łochowie jeszcze nie było!

Dnia 21 czerwca 2018r. w MiGOK’u – Łochów odbyła się premiera spektaklu tanecznego „Siła Przyjaźni” zaprezentowanego przez Studio Tańca Next Level, które prowadzi Rafał Snopczyński.

Był to pierwszy tego rodzaju projekt, który przyjął wiele pozytywnych pochwał oraz doczekał się owacji na stojąco. Spektakl ten jest wielkim wzruszającym widowiskiem, opowiadającym o losach młodej dziewczyny, która zapragnęła przeżyć niezapomniane przygody. Bohaterka spektaklu wyrusza w niesamowitą podróż, gdzie zapoznaje nowego przyjaciela, z którym przeżywa wiele pięknych, wzruszających, ale i również dramatycznych chwil. Cała opowieść, uświadamia Widzowi, że sami nie zawsze możemy dać sobie ze wszystkim radę i pokazuj, że we dwoje, troje, bądź w grupie jesteśmy silniejsi, ponieważ mamy poczucie wspólnego wsparcia oraz bezpieczeństwa.
Spektakl ten otworzył nową drogę dla Studia Tańca Next Level! Mamy nadzieję, że droga ta pogłębi się jeszcze bardziej i wejdzie na wyższe poziomy!
Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęcia taneczne do MiGOK’u i wstąpienie do Naszej wspaniałej tanecznej rodziny. Zajęcia ruszają od września. Więcej informacji można uzyskać na Facebook’u @Studio Tańca NEXT LEVEL – Łochów.
/Sławomir Gąsiewski Koordynator d/s artystycznych MiGOK/

337 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jubileusz OSP Grabówiec

1 lipca 2018 r. odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 70-lecia OSP Grabówiec. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. sprawowaną w Kościele...

Zamknij