ggg ggg

Świętujemy Dzień Ziemi w Pułtusku

Z okazji obchodów Dnia Ziemi mieszkańcy Pułtuska i okolic mają okazję spędzić czas podczas najbliższego weekendu majowego w sposób przyjemny i pożyteczny. 5 maja 2019 r. odbędzie się PIKNIK EKOLOGICZNY na polanie Domu Polonii.

Udział w Pikniku Ekologicznym w dniu 5 maja będzie przyjemny, gdyż nie zabraknie atrakcji. A pożyteczny, bo nie zabraknie treści i zabaw edukacyjnych. W niedzielę od 13.00 zapraszają do Pułtuska na polanę domu Polonii organizatorzy i partnerzy – Hotel Zamek Pułtusk Dom Polonii i Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Lasy Państwowe, Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, BOŚ Fundacja, BOŚ Bank Ochrony Środowiska S.A.
Impreza zostanie sfinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
W programie przewidziano:
13.00 – Rozpoczęcie pikniku.
14.00 – Występ zespołu folkowego SŁOWIANY.
16.30 – Spektakl teatralny dla dzieci pt. „Bajeczna Fiesta” – Teatr Kultureska.
17.30 Grill dla uczestników pikniku.
W trakcie odbędą się warsztaty ekologiczne, gry i zabawy z animatorami, malowanie buziek, staną dmuchańce, konkurs plastyczny. Organizatorzy przygotują również poczęstunek dla dzieci.
Zachęcamy wszystkich do udziału, tym bardziej, że pikniki i imprezy organizowane na terenie Domu Polonii w Pułtusku cieszą się zasłużonym uznaniem i są długo wspominane przez uczestników.

/Janina Czerwińska/

698 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„PARKUJ I JEDŹ” MA WYKONAWCĘ

W imieniu Gminy Łochów Pani Małgorzata Łotarska Zastępca Burmistrza Łochowa przy kontrasygnacie Pani Skarbnik Marii Komudy podpisała umowę na realizację...

Zamknij