ggg ggg

Święto najmłodszych sportowców w Dąbrówce…

Przedstawiciele wszystkich szkół z terenu gminy Dąbrówka, w sobotę 4 czerwca stanęli do konkurencji sportowych, aby poprzez udział w Sportowym Dniu Dziecka, promować aktywność i zdrowy tryb życia.

 

700

 

W przepięknej aurze, przez całe sobotnie przedpołudnie, uczestnicy wraz z opiekunami brali udział w zorganizowanych turniejach gier zespołowych.
W hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrówce, które było gospodarzem imprezy, odbywały się zawody siatkówki. Boisko wielofunkcyjne tym razem posłużyło do turnieju koszykarskiego i piłki ręcznej, zaś boisko trawiaste przy Urzędzie Gminy służyło rozgrywkom piłkarskim oraz stanowiło arenę do gier i zabaw dla najmłodszych uczestników. Emocji sportowych nie brakowało także kibicom przybyłym w tym dniu, aby wspierać sportowego ducha u naszych najmłodszych mieszkańców. Wszyscy uczestniczący w tym wydarzeniu mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz słodkie przekąski i napoje. Zwycięskie drużyny odebrały z rąk wójta gminy Dąbrówka Radosława Korzeniewskiego puchary oraz medale.
Słowa uznania kierujemy do wszystkich, którzy poświęcili swój czas na organizację i udział w tym sportowym wydarzeniu.
/rl, dabrowka.net.pl

 

907 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Postaw na Rodzinę”, czyli… wspaniała impreza nie tylko dla dzieci!

W niedzielę, 5 czerwca w Dąbrówce, odbył się Rodzinny Dzień Dziecka pod hasłem „Postaw na rodzinę”, zorganizowany przez Wójta Gminy...

Zamknij