ggg ggg ggg

Studniówka w I LO im. C.K Norwida w Wyszkowie z czerwonym dywanem i gwiazdami

Tegoroczny Bal Studniówkowy I Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie odbył się 18 stycznia 2020 r. w murach szkoły maturzystów, którzy w scenerii hollywoodzkiej Gali przekraczali kolejny etap w dążeniu ku dorosłości: teraz bal, za 100 dni matura i pójście w świat.

W Balu, który odbył się w hali sportowej szkoły uczestniczyło 139 maturzystów I LO w Wyszkowie wraz z osobami towarzyszącymi i w otoczeniu gości, dyrekcji szkoły, pedagogów, przedstawicieli samorządu oraz rodziców. Studniówkę rozpoczęto polonezem do muzyki Wojciecha Killara. Korowód w dwóch turach poprowadzili: dyrektor I LO Dorota Piotrowicz i Kajetan Depta oraz wicedyrektor Wojciech Chaciński z Sandrą Korytkowską. Choreografię do poloneza przygotowały panie Małgorzata Łysik i Zofia Bernatowicz. Tradycyjnie, już po części oficjalnej i przemówieniach gości – młodzież zatańczyła walca, przygotowanego pod kierownictwem Oliwii Bali.
Maturzystów i zebranych przywiała dyrektor I LO Dorota Piotrowicz. Następnie refleksjam, wspomnieniami ze swoich balów, matur i przeszłości, podzieli się z maturzystami starosta wyszkowski Jerzy Żukowski, przewodniczący Rady Rodziców i komitetu studniówkowego Szymon Depta oraz uczeń przewodniczący Samorządu Szkolnego Kajetan Depta, którzy również złozyli przyszłym maturzystom życzenia wspaniałej zabawy i oczywiście za 100 dni rewelacyjnych ocen na maturze. Uczniowie kwiatami podziękowali swoim wychowawcom za wieloletnią wspólną drogę przez szkolne życie: Grażynie Piotrowicz, Beacie Ziembowskiej, Agnieszce Jezierskiej, Januszowi Kosińskiemu, Patrycji Ogrodzińskiej, Katarzynie Mielcarz. Podziękowania skierowali również do rodziców.
/KW/

Polonez

Walc

1 149 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Budowa wiaduktów w Gminie Łochów

16 stycznia w Urzędzie Miejskim w Łochowie odbyło się spotkanie, którego celem było przekazanie terenu budowy skrzyżowania dwupoziomowego w Łochowie...

Zamknij