ggg ggg
ggg ggg

Budowa wiaduktów w Gminie Łochów

16 stycznia w Urzędzie Miejskim w Łochowie odbyło się spotkanie, którego celem było przekazanie terenu budowy skrzyżowania dwupoziomowego w Łochowie w km 60,332 linii kolejowej nr 6 dla zadania „Zaprojektowanie i wykonanie skrzyżowań dwupoziomowych w Łochowie i Toporze” w ramach projektu CEF pn. „Prace na linii E75 na odcinku Sadowne – Czyżew wraz z robotami pozostałymi na odcinku Warszawa Rembertów – Sadowne”. Podobne spotkanie, dotyczące budowy wiaduktu w Toporze odbyło się 7 stycznia br.

W spotkaniu oprócz przedstawicieli PKP PLK S.A. uczestniczyli wykonawcy: Konsorcjum w składzie Budrex Kobi sp. z o.o. LIDER z Białegostoku, Trakcja PRKiL S.A. z Warszawy i Value Engineering sp. z o.o. z Warszawy. Przekazanie terenu pod budowę odbyło się w obecności Wicestarosty Węgrowskiego Marka Renika, Burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego, Marcina Gąsiorka dyrektora ZDP w Węgrowie i Adama Bali zastępcy naczelnika WGKI w UM w Łochowie. Planowane zakończenie inwestycji przewidziane jest w maju 2021 r.
/Gmina Łochów/

671 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Plany Gminy Tłuszcz na 2020 rok

Dla większości samorządów zaplanowanie budżetu gminy na 2020 rok było wyzwaniem. Należało pogodzić potrzeby mieszkańców, wnioski złożone przez Radnych z...

Zamknij