ggg ggg

Pierwszy polonez w Wyszkowie, czyli studniówka 2019 w „Norwidzie”

12 stycznia 2019 r. pierwszym balem studniówkowym maturzystów cieszyli się maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida.

Gospodarzami balu i prowadzącymi byli: Weronika Wiśniewska i Patryk Stankiewicz. Po przywitaniu maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi zaprosili do poloneza, bez którego tradycji nie mogłoby stać się zadość. Cóż to za bal studniówkowy bez poloneza! Poloneza poprowadziła dyrektor I LO Dorota Piotrowicz z uczniem kl. III F Bartkiem Bralewskim oraz wicestarosta Leszek Marszał z uczennicą Wiktorią Oleksiak z kl. III E. Konieczna była również druga tura odtańczonego poloneza, który tym razem poprowadził wicedyrektor I LO Wojciech Chaciński z Dominiką Jagielską z kl. III A. Po tych wielkich emocjach związanych z najpiękniejszym wykonaniem poloneza nastąpiła część oficjalna. Witano i dziękowano za przybycie gościom: Leszkowi Marszałowi – wicestaroście powiatu wyszkowskiego, Joannie Krzyżaniak z firmy Quad/Graphics oraz pedagogom na czele z dyrekcją szkoły. Szczególnie serdecznie maturzyści podziękowali za lata spędzone z nimi wychowawcom klas trzecich. Kwiaty i upominki otrzymali: Klaudyna Matejko-Kulasińska, Adam Czechowski, Maria Oleksiak, Bożena Deluga-Jachna, Anna Mróz, Katarzyna Kłos, Beata Sierzan. Dziękowali również rodzicom za zorganizowanie balu. Oczywiście również z drugiej strony młodzież usłyszała wiele ciepłych słów i życzeń. Dyrektor I LO Dorota Piotrowicz przypominała, że bal jest podsumowaniem czasu spędzonego w szkole i życzyła mądrych oraz dojrzałych decyzji w przyszłości. Przypominała o maturze, ale tez życzyła pięknego i niezapomnianego balu studniówkowego. Wicestarosta Leszek Marszał, życząc udanej zabawy wyraził nadzieję, że będą go wspominać po latach. Ciepłe słowa i życzenia usłyszała młodzież od przewodniczącej Rady Rodziców Doroty Świderek oraz od przewodniczącej Samorządu Szkolnego Izabeli Gawor.
Była również niespodzianka – grupa taneczna, która zaprezentowała „Walca wampirów”. Walc do muzyki Petera Gundry`ego przygotowany przez Zofię Bernatowicz i Mateusza Puławskiego zatańczyli: Roksana Malinowska i Kacper Zwaliński, Ilona Walesiak i Mateusz Borkowski, Aleksandra Wielkowska i Tomasz Słowicki, Wiktoria Oleksiak i Bartosz Baliński, Weronika Janasz i Alan Rzemek, Joanna Kielan i Mateusz Łebkowski, Aleksandra Banaszek i Jakub Żołyński, Wiktoria Durka i Patryk Walo.
Kolejne godziny, aż do białego rano młodzież świetnie spędziła – tańcząc i zbierając niezapomniane wspomnienia zgodnie z życzeniami, które wcześniej otrzymali.
Zapraszamy na redakcyjną stronę internetową www.kurier-w.pl oraz redakcyjnego facebooka: kurierWtygodnik, gdzie umieściliśmy filmy z fragmentami balu studniówkowego.
/KW/

Miłego Oglądania

Filmiki pojawią się jutro rano na naszym youtube oraz tutaj.

 

 Pierwsza Tura:

 

Druga tura:

Walc:

 

4 925 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Prawo i Sprawiedliwość powiatu wołomińskiego z noworocznym przesłaniem

5 stycznia 2019 r. odbyło się Noworoczne Spotkanie wołomińskiego Prawa i Sprawiedliwości w trakcie, którego podsumowano miniony rok, złożono sobie...

Zamknij