ggg ggg ggg

Studniówka 2018 w I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie

„Dzisiaj w głowie czarne chmury! Czy zdążymy do matury? Niech dzięcioły w lesie kują, Maturzyści dziś balują!” – tymi słowami, uczniowie: Aleksandra Kozuk i Bartłomiej Sasin, rozpoczęli Studniówkę 2018 w I Liceum Ogólnokształcącym PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie.

Bal studniówkowy, odbył się 2 lutego w nastrojowych wnętrzach Domu Weselnego „Karolina” w Wołominie.
Młodzież, która za sto dni będzie przystępować do egzaminu dojrzałości, wkroczyła do sali bankietowej przechodząc pod szpalerem, który utworzyli umundurowani i „uzbrojeni” uczniowie z klas młodszych.
Oficjalnego powitania pięknych dam i młodych gentelmanów dokonali: dyrektor szkoły pani Agnieszka Kaczyńska oraz wychowawca pan Grzegorz Krupa. Głos zabrał również ks. Grzegorz Idzik, który przekazał tegorocznym maturzystom słowa otuchy oraz udzielił im błogosławieństwa.
Następnie przy dźwiękach muzyki Wojciecha Kilara, młodzież zatańczyła poloneza, wzbudzając zachwyt grona pedagogicznego i rodziców.
Kolejnym punktem programu były podziękowania uczniów dla Dyrekcji, Rady Pedagogicznej i pracowników szkoły za stworzenie im warunków do rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. Słowa uznania licealiści skierowali również do rodziców, którzy pomogli w organizacji studniówki.
Po dopełnieniu oficjalnej i uroczystej części wieczoru, przyszedł czas na niezapomnianą zabawę. Uczestnicy balu bawili się do białego rana przy dźwiękach starych i nowych przebojów.
Mamy nadzieję, że udana studniówka to zapowiedź szczęśliwie zdanego egzaminu dojrzałości. Tego życzymy naszym tegorocznym maturzystom i trzymamy za nich kciuki.
/I LO PUL, rl/

 

 

1 832 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jubileuszowy Poland Bike wystartował w Kobyłce

X jubileuszowa edycja Zimowego Poland Bike Marathon pomimo mroźnej aury przyciągnęła do Kobyłki dużą grupę zawodników spragnionych rowerowego szaleństwa. Do...

Zamknij