ggg ggg

Jubileuszowy Poland Bike wystartował w Kobyłce

X jubileuszowa edycja Zimowego Poland Bike Marathon pomimo mroźnej aury przyciągnęła do Kobyłki dużą grupę zawodników spragnionych rowerowego szaleństwa.

Do Kobyłki na rowerowy maraton przyjechało wielu stałych bywalców ale także osoby, które były tu po raz pierwszy. Nie zabrakło zawodników z sąsiednich gmin, przedstawicieli prestiżowych klubów, ale także oddalonych o kilkaset kilometrów zapaleńców. Po raz kolejny gościliśmy Portugalczyków, rywalizujących z ogromną przyjemnością na kobyłkowskiej trasie. Nikogo nie dziwią też kilkuletni uczestnicy zafascynowani rowerową pasją. Sport jest przecież taką dziedziną, która łączy i integruje wszystkich. Wysoka frekwencja, doskonała organizacja, wspaniała atmosfera i rywalizacja – tak zostanie zapamiętana X edycja maratonu w Kobyłce.
Na podium znalazły się nazwiska, które trenują w większych i mniejszych klubach. Wiele z nich powtórzyło się z ubiegłego roku, co dowodzi, że trasa po leśnych duktach miasta ma swoich stałych amatorów. Wśród uczestników znalazły się całe rodziny, które wróciły do domu z pięknymi medalami i nagrodami. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych udanych startów.
Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka – Roberta Roguskiego.

/Emilia Buczyńska – Kołodziejek/

948 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Finał Ekstraklasy Badmintona w Kobyłce

Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Kobyłce - była areną zmagań najlepszych drużyn o tytuł Drużynowego Mistrza Polski w...

Zamknij