ggg ggg

Strażacy OSP Radzymin, Marki, Wołomin, Zielonka i Kobyłka najbardziej mobilni w powiecie wołomińskim…

W jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie powiatu wołomińskiego trwa właśnie okres walnych zebrań sprawozdawczych i wyborczych, podczas których druhowie podsumowują całoroczną działalność. Sprawdźmy zatem, które jednostki miały najwięcej pracy w 2015 roku.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie opublikowała statystyki wyjazdów do zdarzeń jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie wołomińskim za rok 2015.
Podobnie, jak w latach minionych liderem tego zestawienia okazała się jednostka z Radzymina, która zanotowała w sumie 276 wyjazdów.
Zestawienie obejmuje ilość wyjazdów ogółem, w tym do pożarów, miejscowych zagrożeń, alarmów fałszywych oraz ćwiczeń.
Ochotnicza Straż Pożarna w Radzyminie odnotowała w 2015 roku w sumie aż 276 wyjazdów (o 93 więcej niż rok wcześniej), w tym aż 190 do pożarów i 75 do miejscowych zagrożeń.
Podobnie jak przed rokiem drugie miejsce w zestawieniu, zajęła działająca od niedawna OSP Marki. Reaktywowana w 2013 roku jednostka uczestniczyła w 208 akcjach, wyprzedzając tym samym jednostkę z Wołomina (196) oraz OSP Zielonkę i OSP Kobyłkę, które wyjeżdżały po 180 razy.
Zestawienie świadczy o tym, jak wiele pracy mieli strażacy w ubiegłym roku, o wiele więcej niż w 2014 r. Wobec powyższego dla wszystkich druhów działających na ternie powiatu wołomińskiego należą się słowa najwyższego uznania!
/opr. R. S. Lewandowski/

701

 

1 805 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
3 mln zł dofinansowania na ulicę Grabiczną w Ossowie!

Gmina Wołomin uzyskała 3 mln zł dotacji na budowę ul. Grabicznej w Ossowie, na odcinku od ul. Gen. Jordana Rozwadowskiego...

Zamknij