ggg ggg ggg

Spotkanie w sprawie możliwości utworzenia Zakładu Aktywizacji Zawodowej

We wtorek 7 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie dla instytucji i organizacji zajmującymi się działaniami na rzecz osób z niepełnosprawnościami w powiecie ostrowskim pn. „Aktywizacja i reintegracja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami – szanse i wyzwania”, zorganizowane z inicjatywy Starosty Ostrowskiego, pana Zbigniewa Chrupka przy współpracy z panem Łukaszem Wadowskim z Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Było to już kolejne z cyklu spotkań w opisanym wyżej zakresie. Tym razem swoimi doświadczeniami podzielili się twórcy prowadzący Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Suchowoli: radny Powiatu Sokólskiego pan Jarosław Sulik oraz pan Daniel Supronik, który zajmuje się prowadzeniem spraw finansowych instytucji. Zaproszeni goście przedstawili sposób tworzenia i prowadzenia Zakładu Aktywności Zawodowej, a także w rzeczowy sposób odpowiadali na pytania uczestników spotkania.
W spotkaniu uczestniczyli także członkowie Rady Powiatu i Zarządu Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej, dyrektorzy i kierownicy samorządowych instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, osoby zaangażowane w realizację polityki społecznej, przedstawiciele Powiatu Sokólskiego. Uczestników spotkania przywitał starosta ostrowski.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, a Gościom z Powiatu Sokólskiego za przyjęcie naszego zaproszenia i cenne wskazówki przydatne w procesie tworzenia Zakładu Aktywizacji Zawodowej.

/Info Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej/

226 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Msza Święta w intencji zmarłych strażaków z terenu powiatu ostrowskiego

W niedzielę 5 listopada o godzinie 12:00 w kościele pw. Nawrócenia Św. Pawła Apostoła w Małkini Górnej odprawiona została msza...

Zamknij