ggg ggg ggg

Społeczność Gminy Dąbrówka straciła radną i cenioną społeczniczkę…

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci pani Edyty Zaręby – Radnej Gminy Dąbrówka.
Odeszła od nas 3 lutego br., przeżywszy zaledwie 40 lat.

Społeczność Gminy Dąbrówka straciła radną i cenioną społeczniczkę, a najbliższa rodzina wspaniałego człowieka i najdroższą osobę.
Pani Edyta Zaręba była radną Rady Gminy Dąbrówka obecnej kadencji. Reprezentowała mieszkańców Okręgu nr 14 (Wszebory, Karolew). Pracowała w trzech komisjach Rady Gminy. Była przewodniczącą Komisji Petycji, Skarg i Wniosków, a także członkiem Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz Komisji Rozwoju i Gospodarki Mieniem Komunalnym.
Ś.P. Edyta Zaręba przedwcześnie zakończyła swoją służbę na rzecz innych, szczególnie gminnej społeczności. Odeszła w kwiecie wieku, mając zaledwie 40 lat.
W ubiegłą sobotę, 6 lutego o godzinie 13:00 w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dąbrówce odprawiona została Msza Święta żałobna, po której odbył się pogrzeb. Zmarła spoczęła na cmentarzu parafialnym w Dąbrówce.
Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym Ś.P. Edyty Zaręby złożył wójt Dąbrówki Radosław Korzeniewski wraz z pracownikami Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych oraz przewodnicząca Rady Gminy Dąbrówka Agnieszka Gryglas wraz z radnymi i sołtysami.
Ze swej strony także łączymy się w bólu z najbliższymi Ś.P. Edyty Zaręby. Pogrążonym w smutku i żalu mężowi i dzieciom, a także mamie i rodzeństwu Zmarłej składamy najszczersze kondolencje.
Redakcja „KURIERA W”

978 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jubileusz setnych urodzin Pani Heleny Bali, mieszkanki Gminy Jadów

Miło nam poinformować, że w niedzielę, 31 stycznia 2021 r. setne urodziny obchodziła Pani Helena Bala, mieszkanka Gminy Jadów. Setne...

Zamknij