ggg ggg ggg ggg

Jubileusz setnych urodzin Pani Heleny Bali, mieszkanki Gminy Jadów

Miło nam poinformować, że w niedzielę, 31 stycznia 2021 r. setne urodziny obchodziła Pani Helena Bala, mieszkanka Gminy Jadów.

Setne urodziny to wyjątkowa i piękna okoliczność, która nie zdarza się często. Niewielu ludziom dane jest świętować tak wzruszający jubileusz, za sprawą którego człowiek staje się świadkiem historii. Tego wyjątkowego daru doświadczyła Pani Helena Bala, mieszkanka Gminy Jadów.
Pani Helena Bala (z domu Kur) urodziła się 31 stycznia 1921 r. w Borzymach, a od 1946 r. mieszka w Zawiszynie. Swoje życie poświęciła rodzinie, wychowywaniu dzieci i pracy w gospodarstwie rolnym. Nasza Jubilatka jest mamą trojga dzieci, babcią dziewięciorga wnucząt oraz prababcią siedmiorga prawnucząt. Co warte podkreślenia, jest osobą niezwykle pogodną, radosną i pozytywnie nastawioną do życia.
W ramach obchodów 100. urodzin Dostojną Jubilatkę odwiedził wójt Gminy Jadów Dariusz Kokoszka wraz z zastępcą kierownika USC w Jadowie Eweliną Czerwińską. Wizyta stała się okazją do pogratulowania Pani Helenie pięknego wieku oraz do przekazania najserdeczniejszych życzeń „Dwustu lat w zdrowiu i dobrej kondycji”. W imieniu zespołu redakcyjnego „Kuriera W” również przyłączamy się do urodzinowych życzeń. Wraz z samorządem i mieszkańcami Gminy Jadów życzymy Pani Helenie dużo zdrowia, pogody ducha i życzliwej opieki najbliższych na dalsze lata życia!

/opr. KW, źródło: UG Jadów/

918 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Samorządowcy z powiatu wołomińskiego u Matki Bożej Częstochowskiej

W ubiegłą sobotę, 6 lutego samorządowcy z terenu powiatu wołomińskiego na czele ze starostą Adamem Lubiakiem, pielgrzymowali do Częstochowy, aby...

Zamknij