ggg ggg ggg

Serock już w świątecznym nastroju…

W ubiegłą niedzielę, 5 grudnia o godz. 18:00 nastąpiło rozświetlenie serockiej choinki. Na rynku pojawił się wypatrywany od dłuższego czasu Mikołaj, a w świąteczny nastrój wprowadziły mieszkańców występy grup wokalnych z Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku.

„Coraz bliżej Święta”, dlatego w ubiegłoniedzielne popołudnie, serocka choinka rozbłysła tysiącem światełek i ozdób.
Tradycyjnie na rynek wjechał Mikołaj i w towarzystwie pomocników, rozdawał dzieciom słodkości oraz prezenty. Spotkanie umilił występ grup wokalnych z Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku.
Zespoły: „Kantyczki”, „InCanto” oraz „Wesołe nutki” pod kierunkiem instruktorów przygotowały zróżnicowany, ale świąteczny repertuar. Usłyszeliśmy m.in. utwory tj.: „Uciekali, uciekali, „Kochany panie Mikołaju”, „Skrzypi wóz”, „Święta to czas niespodzianek” i wiele innych.
Ponadto, harcerze przygotowali ciepłą, świąteczną herbatę oraz sprzedawali pyszne, domowe ciasta upieczone przez Rodziców. Wszystkie zebrane pieniążki zasiliły konto zbiórki: „Razem dla Martynki”. Słowa uznania dla wszystkich osób, które sprawiły, że ten wieczór był wyjątkowy!

/opr. KW; źródło: CKiS w Serocku/

1 060 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jubileusz 10-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadmie

W tym roku przypada 10. rocznica założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadmie. Piękne i wzruszające obchody pierwszego okrągłego jubileuszu istnienia...

Zamknij