ggg ggg ggg

Samorządowcy rozmawiali z wicemarszałek Senatu Marią Koc

W trakcie całodniowego pobytu na terenie Wyszkowa i powiatu wyszkowskiego wicemarszałek Senatu Maria Koc spotkała się z przedstawicielami obu samorządów.

W dniu 08.04.2019r. odbyło się spotkanie robocze wicemarszałek Senatu RP Marii Koc z samorządowcami powiatu wyszkowskiego, reprezentowanego przez wicestarostę Leszka Marszała, przewodniczącego Rady Powiatu Waldemara Sobczaka, Iwonę Wyszyńską – radna powiatową i przewodniczącą Komisji, Skarg, Wniosków i Petycji. Na spotkanie przybyli również zaproszeni goście z sąsiedniego powiatu wołomińskiego, burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski, z-ca dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Leszek Sekulski i radna Sejmiku Woj. Mazowieckiego Joanna Bala.
Po rozmowach odbyła się konferencja prasowa.
Głównym tematem konferencji była relacja z przebiegu całodziennej wizyty Pani Wicemarszałek, przedstawienie najistotniejszych kwestii, problemów i potrzeb samorządów oraz przekazanie szczegółowych informacji z poczynionych działań z zakresu budowy przeprawy mostowej na rzece Bug, która do końca sierpnia ma zostać sprecyzowana. Ponadto poruszono kwestię budowy drugiego mostu w ramach porozumienia między sąsiednimi samorządami oraz przebudowy ronda przy restauracji „Wyszkowianka”.

/oprac. J.Cz./

2 682 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Strajk nauczycieli

Strajkują w Powiecie Wyszkowskim! Na terenie Powiatu Wyszkowskiego do strajku przystąpiły następujące szkoły: - I Liceum Ogólnokształcące im. C. K....

Zamknij