ggg ggg

Rozświetlenie Choinki Miejskiej w Wołominie

Działo się, działo… 6 grudnia w Wołominie na Placu 3 Maja, gdzie w obecności burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan ok. godz. 18:30 rozbłysła wspaniała choinka, a dodatkowych atrakcji było całe mnóstwo.

Organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia byli: Miejski Dom Kultury w Wołominie, Wołomin i Elżbieta Radwan – burmistrz Wołomina. Dzień 6 grudnia 2019 r., gdy w całym kraju obchodzimy Mikołajki stał się wspaniałą okazją do rozświetlenia miejskiej iluminacji świątecznej. Z tej okazji w Wołominie na Placu 3 Maja dla wszystkich mieszkańców, tych małych i tych dużych, przygotowano mnóstwo atrakcji. A choinka miejska była przepiękna, co tylko po jej rozświetleniu potwierdziło zbiorowe – „Oh” publiczności. Odbył się minikoncert świąteczny działającej przy MDK grupy wokalnej prowadzonej przez Beatę Orbik, zabawy i animacje poprowadził Bartek Domański, ale wszystko przebił rewelacyjny pokaz ognia i światła, czyli pokaz fireshow Jo Art. Show połączony z wystrzałami zimnych ogni.
Oczywiście największą popularnością cieszyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikiem Elfem, który przy okazji zbierał listy do Mikołaja w sprawie gwiazdkowych życzeń i prezentów. W trakcie imprezy można było również spotkać się z Olafem i Królową Śniegu – bajkowymi postaciami, wypić gorącą czekoladę „U Barbórki”, czy w śnieżnej kuli zrobić sobie świąteczne zdjęcia.

/K.W./

413 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Z działalności Instytutu Tradycji Narodowej i Zespołu Nadzieja

Instytut Tradycji Narodowej został założony w grudniu 2016 roku, a funkcję Prezesa pełni pani Urszula Bartosiak. Przy ITN działa zespół...

Zamknij