ggg
ggg ggg

Remonty w świetlicach wiejskich

Trwa realizacja zadań inwestycyjnych określonych w funduszu sołeckim gminy Andrzejewo na 2020 r. W ostatnim czasie zakończono trzy inwestycje, które zostały zrealizowane w świetlicach wiejskich.

– Wykonany został remont świetlicy wiejskiej w Dąbrowie, który swoim zakresem objął prace szpachlowania i malowania ścian, wyłożenie ich płytami gipsowymi oraz rozprowadzenia nowej instalacji elektrycznej w budynku. Koszt materiałów wyniósł około 5200 zł. Prace zostały wykonane przez pracowników Urzędu Gminy w Andrzejewie.
– Zakończony został również remont łazienek w świetlicy wiejskiej w Pieńkach Wielkich. Wyremontowane zostały dwie toalety (damska i męska): położone zostały nowe płytki na ścianach i podłodze, wykonano nową instalację elektryczną i wodno – kanalizacyjną, wymienione zostały urządzenia sanitarne, a także zamontowano nowe drzwi wejściowe. Koszt materiałów wyniósł około 9000zł. Prace remontowe również zostały wykonane przez pracowników Urzędu Gminy w Andrzejewie.
– Trzecią inwestycją jaką wykonano w ramach funduszu sołeckiego jest zamontowanie klimatyzacji w świetlicy w Pieńkach Wielkich. Usługa została wykonana przez firmę PHU RYLEX Stanisław Leoniak z Małkini. W świetlicy zamontowany został klimatyzator naścienny GREE AMBER Prestige o mocy chłodniczej
9 kW i mocy grzewczej 9,5 kW. Koszt wykonania zadania wyniósł 7626 zł.
/Info Gmina Andrzejewo/

219 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Samorządowcy z czterech powiatów jednoczą siły w sprawie budowy Kolei Północnego Mazowsza

W minioną środę, 29 lipca w serockim ratuszu odbyło się kolejne spotkanie samorządowców z terenu powiatów: legionowskiego, pułtuskiego, przasnyskiego i...

Zamknij