ggg ggg

Remonty cząstkowe dróg gminnych w gminie Andrzejewo

Jedną z głównych przesłanek potrzeby przeprowadzenia remontów dróg gminnych w gminie Andrzejewo był fakt złego stanu technicznego tych dróg spowodowany głównie licznymi dziurami i wybojami.

W ubiegłych latach przeprowadzaliśmy łatanie ubytków w asfaltach masą mineralno – asfaltową na zimno. W tym roku korzystając z faktu, iż firma BUDO – MOST z Białegostoku wykonywała powierzchniowe utwardzenie dróg gminnych skorzystaliśmy z ich dodatkowych usług i przy pomocy remontera z wyżej wymienionej firmy uzupełnione zostały ubytki na drogach poprzez wtryskiwanie rozgrzanej do 60 stopni emulsji wraz z kruszywem. Remontem objęte zostały ulice w miejscowości Andrzejewo, droga w miejscowości Łętownica – Parcele, Przeździecko – Jachy, Przeździecko – Lenarty, Zaręby – Choromany, Pieńki Wielkie, Stara Ruskołęka, Ruskołęka – Parcele, Dąbrowa i Nowa Ruskołęka.
Jeżeli chodzi o trwałość napraw to będzie to trwalsze niż łatanie dziur masą na zimno, gdyż wtryskiwana emulsja na gorąco wypełnia pęknięcia w asfalcie łącząc je ze sobą.
/Gmina Andrzejewo/

251 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przedszkole marzeń w gminie Zaręby Kościelne

Od wielu lat rodzice pracujący zawodowo, również w rolnictwie czekali na pełnowymiarowe 9 lub 10 - godzinne przedszkole. To marzenie...

Zamknij