ggg ggg ggg

Rekordowe wyniki WOŚP w Nieporęcie i Serocku

Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Znaczący wkład w Wielkie Granie, wnieśli także mieszkańcy gmin Nieporęt i Serock.

Z informacji przekazanych przez sztaby WOŚP działające na terenie gmin: Serock i Nieporęt, do chwili oddania niniejszego numeru do druku wynika, że w obydwu gminach tegoroczne zbiórki zakończyły się rekordowymi wynikami.
Na terenie Gminy Serock, 28. Finał WOŚP zorganizowały tradycyjnie dwa sztaby, działające przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku oraz przy Szkole Podstawowej w Jadwisinie, które razem zebrały blisko 100 tys. zł na rzecz WOŚP. (W tym sztab w Serocku: 50 070,50 zł).
Natomiast na terenie gminy Nieporęt wielkie granie w ramach 28. Finału WOŚP tradycyjnie zorganizował sztab mieszczący się przy Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Józefowie. Dzięki hojności mieszkańców gminy Nieporęt, w minioną niedzielę udało się zebrać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rekordową kwotę: 146 784,16 zł. (Tym samym, pobity został ubiegłoroczny rekord Gminy Nieporęt, wynoszący 110 tys. zł). Brawo Mieszkańcy!

/KW; fot. Gmina Nieporęt/

1 248 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Prawie 57 mln zł na inwestycje uchwaliła Rada Miasta Ostrów Mazowiecka w budżecie na 2020 rok

Budżet przyjęty przez radnych 18 grudnia zakłada, że dochody wyniosą 132,2 mln zł, a wydatki 157,7 mln zł. Dochody majątkowe zaplanowano...

Zamknij