ggg ggg

Puchar Polski zdobyty!! Złoto dla Michaliny Chrobot!!!

XXXVI Puchar Polski Seniorów  okazał się  świetnym turniejem dla nasze seniorki Michaliny Chrobot.  Startująca w kategorii -65 kg  miała do pokonania na drodze po złoto trzy przeciwniczki.

Nasza zawodniczka była świetnie przygotowana do startu więc w imponującym stylu pokonała swoje przeciwniczki złoto z Pucharu Polski  powędrowało do Ostrowi Mazowieckiej.

W rozgrywanym równolegle  Pucharze Polski Juniorów i Młodzików  również wystartowali zawodnicy z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Ewa Pasek – juniorka młodsza, wygrała swoje dwie pierwsze walki ale niestety w ósemce przegrała swoją walkę i zajęła ostatecznie V miejsce, tuż za podium. Kolejni zawodnicy Filip Pasek i Kacper Dzierżanowski- młodzicy,  wygrali swoje pierwsze walki jednak odpadli w kolejnych. Aleksander Cydejko i Jakub Łojek również młodzicy,  niestety odpadli w swoich pierwszych walkach.  Startujący w kata młodzików  Bartosz  Równy otrzymał bardzo przyzwoite noty w turze eliminacyjnej , jednak to było za mało aby trafić do finałowej ósemki.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai w klasyfikacji drużynowej zajął 6 miejsce na 112 klubów biorących udział w tych bardzo prestiżowych zawodach. W zmaganiach wzięło udział blisko 570 zawodników.

Podczas zawodów  sensei Radosław Grabowski uczestniczył  w sędziowaniu walk juniorów, natomiast sensei Tomasz Marcjaniak  był sekundantem zawodników.