ggg ggg

Przyjaciel Radzymina – Biskup Jan Piotrowski nowym Ordynariuszem Diecezji Kieleckiej!

Z wielką radością przyjęliśmy ubiegłosobotnie ogłoszenie tak radosnej dla naszej rodziny decyzji papieskiej.

Wspominając wszystkie wizyty naszego drogiego kuzyna Jana, pragnę skierować pod jego adresem serdeczne życzenia Błogosławieństwa Bożego, płynące z Radzymina – mówi burmistrz Zbigniew Piotrowski, będący krewnym nowego Biskupa Kieleckiego.

400
– Wysyłając życzenia w imieniu mieszkańców i własnym powiedziałem, że dzielimy się tą radością i zapraszamy do tego, aby biskup Jan dalej był kapelanem naszej rodziny, bo przecież to on błogosławił przy ołtarzu nasze dzieci i chrzcił nasze wnuczęta. Wszyscy, cała nasza familia, jesteśmy dumni z jego powołania, tym bardziej, że jest bardzo ważnym elementem w naszym układzie rodzinnym. Mnie samemu trudno jest wyobrazić sobie lepszego organizatora odbywających się co pięć lat zjazdów rodu Piotrowskich. Jednocześnie cieszę się i dziękuję mu za każde nasze spotkanie w Radzyminie, za niedziele misyjne, za spotkania z udziałem gości z Afryki. Wspominamy je wszystkie, dlatego też przesyłamy do Kielc jak najlepsze życzenia – żeby słowa zawarte w haśle biskupim Jana „z miłością głosić Ewangelię” były wiernym oddaniem jego służby, w skromności, a jednocześnie w wielkim talencie organizacyjnym – mówi burmistrz Radzymina, do którego życzeń pod adresem nowego Ordynariusza Kieleckiego również się przyłączamy.
/opr. R.L./

1 337 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
… bo tu jest mój i Twój dom.

Kurier W…: Coraz częściej powtarzane są informacje, że kandyduje Pani na wójta gminy Strachówka. Nigdzie nie znalazłam Pani oficjalnej deklaracji,...

Zamknij