ggg ggg ggg

Przychodnia w Kobyłce
po metamorfozie

W Miejskim Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kobyłce, zakończono kolejny remont, którego celem jest poprawa jakości świadczonych usług medycznych. Tym razem diametralne zmiany przeszła poradnia specjalistyczna.

„Pacjenci Poradni Chirurgii Ogólnej mogą już korzystać z nowego gabinetu.
Jest przestronny, zaopatrzony w specjalistyczny system wentylacji, wyposażony w funkcjonalny stół zabiegowy i specjalistyczną lampę bezcieniową. Do poradni zakupiono nowe narzędzia chirurgiczne, asystory zabiegowe i funkcjonalne meble” – poinformowała Burmistrz Kobyłki Edyta Zbieć. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie czytamy:
„Z poradni tej korzystają dorośli i dzieci. Przyjmuje tu trzech lekarzy specjalistów chirurgii i urolog. Łącznie udzielanych jest ponad 4600 porad lekarskich i 1250 porad pielęgniarskich rocznie. Wykonywane są drobne zabiegi i opatrunki oraz badania diagnostyczne np. USG. Szczególną grupą pacjentów są dzieci, które diagnozowane są pod kątem wad postawy, nieprawidłowości w zakresie wykształcenia się stawów biodrowych i stóp.
Dyrekcja Przychodni liczy na to, że komfortowe warunki pracy przyciągną specjalistów, co pozwoli zwiększyć zakres i ilość wykonywanych porad i zabiegów”.

/opr. KW; źródło: UM Kobyłka/

163 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
21 dróg za 21 mln zł
– Podpisano umowę na największą inwestycję drogową w historii Ząbek!

W ubiegły czwartek, 22 lutego podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Ząbki, Burmistrz Małgorzata Zyśk podpisała umowę na budowę 21...

Zamknij