ggg ggg

Przedszkolaki ze Starych Załubicna spotkaniu z Panem Premierem!

W ubiegły piątek, 26 maja przedszkolaki ze Starych Załubic (Gm. Radzymin) wzięły udział w Pikniku z okazji Dnia Matki, zorganizowanym przy Ministerstwie Zdrowia. Wydarzenie stało się okazją do spotkania z Premierem Mateuszem Morawieckim, Ministrem Zdrowia Andrzejem Niedzielskim oraz Minister Pracy i Polityki Społecznej Marleną Maląg.

W ostatni piątek maja, grupa „Jeżyków” z Przedszkola w Starych Załubicach wybrała się na wycieczkę do Warszawy.
Na specjalne zaproszenie Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg przedszkolaki wzięły udział w Pikniku Zdrowotnym „Zdrowie rodzin”, zorganizowanym w Ministerstwie Zdrowia z okazji Dnia Matki.
Przy okazji konferencji, podczas której zapowiedziano program bezpłatnych szczepień przeciw HPV dla dzieci w wieku 12 i 13 lat, najmłodsi mieszkańcy Gminy Radzymin mieli okazję spotkać się z przedstawicielami polskiego rządu.
Tego dnia chwilę na rozmowy i pamiątkowe zdjęcia z przedszkolakami ze Starych Załubic znaleźli, m.in.: Minister Pracy i Polityki Społecznej Pani Marlena Maląg, Minister Zdrowia Pan Andrzej Niedzielski, a nawet sam Pan Premier Mateusz Morawiecki.
Uczestnicy wycieczki serdecznie dziękują za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z przedstawicielami Rządu RP. Słowa wdzięczności przekazujemy Staroście Wołomińskiemu Panu Adamowi Lubiakowi oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Pani Hannie Skrzypczak za okazane wsparcie w tym zakresie.

/opr. KW; foto: KPRM, Uczestnicy/

351 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa

W dniu 18 maja 2023 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Brańszczyku odbył się finał Mazowieckiego Tygodnia Bezpieczeństwa, którego organizatorem...

Zamknij