ggg ggg

Policjanci na V Festynie Rodzin Zastępczych

Znakowanie rowerów, pokaz sprzętu policyjnego, rozmowy na temat bezpieczeństwa to działania jakie przeprowadzili policjanci Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie z uczestnikami Festynu.

W dniu 03.06.2019 r. funkcjonariusze KPP w Węgrowie po raz kolejny uczestniczyli w Festynie Rodzin Zastępczych organizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie przy Kościele pw. św. Ojca Pio. Podczas tegorocznego spotkania można było oznakować swój rower, zobaczyć radiowóz policyjny, a także porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji podczas meczu piłki nożnej w rzutach karnych pokonała reprezentację Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Węgrowie zdobywając w ten sposób I miejsce i puchar proboszcza parafii pw św. Ojca Pio w Węgrowie ks. Andrzeja Falkowskiego. Dziękujemy kibicom, za motywujący doping.

384 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 27...

Zamknij