ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

27 maja doszło do zdarzenia w m. Gwizdały. Z ustaleń policjantów wynika, iż kierujący Renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego najechał na tył pojazdu Volkswagen. W skutek tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń

28 maja w m. Ziomaki gm. Grębków kierujący samochodem marki Audi tracąc panowanie nad pojazdem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z kierującym motorowerem. Kierujący motorowerem trafił do szpitala.

31 maja w Węgrowie na ul. Kościuszki kierujący pojazdem marki VW Golf nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Fiat w wyniku czego doszło do zderzenia się w/w pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń.

Tego samego dnia w Węgrowie na ul. Gdańskiej zderzyły się pojazdy marki skoda Fabia i Opel Corsa. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca samochodem marki Opel najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu marki Skoda. Nikt nie poniósł obrażeń.

01 czerwca, w m. Grębków 23 –letni mężczyzna kierujący pojazdem Citroen podczas manewru wyprzedzania uderzył w bok poprzedzającego go pojazdu marki VW Golf, którego kierujący wykonywał manewr skrętu w lewo na parking, w skutek czego oba pojazdy zjechały z drogi po lewej stronie , gdzie uszkodziły stojący tam samochód marki Audi.
Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu zdrowym rozsądkiem. Nikt nie poniósł obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu zdrowym rozsądkiem.

375 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kronika kryminalna KPP w Wołominie

KRONIKA KRYMINALNA KPP Wołomin od 27.05.2019 do 02.06.2019 PRZESTĘPSTWA KRYMINALNE Kradzieże z włamaniem WIKTORÓW, 31.05.2019 Sprawcy po uprzednim wyłamaniu drzwi...

Zamknij