ggg ggg

Pokazy maszyn i pokazy polowe w Wyszkowie

Skład Maszyn Rolniczych „Zaplecze Farmera”, firma działająca na terenie Wyszkowa od ubiegłego roku, 2 września 2017 r. zorganizowała ciekawą imprezę dla rolników i przedsiębiorców działających na terenie gminy Wyszków, powiatu wyszkowskiego oraz okolic.

 

fot1

„Zaplecze Farmera” jest własnością firmy Lakiernia Cynklak w Wyszkowie. Zajmują się dystrybucją maszyn dla rolnictwa, ogrodnictwa i sadownictwa. Dodatkowo w ofercie jest również sprzęt ogrodniczy, maszyny komunalne i leśne, oleje, smary oraz bogata oferta regałów z pojemnikami. Współpracują ze sprawdzonymi producentami oraz dostawcami krajowymi i światowymi. Nowy plac z zapleczem maszyn rolniczych w Wyszkowie przy ul. Leśnej 38 oferuje wiele maszyn w jednym miejscu z możliwością obejrzenia ich „na żywo”. Zapewniają też fachową obsługę i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru maszyn rolniczych.
2 września 2017 r. w siedzibie Składu Maszyn Rolniczych przy ul. Leśnej 38 w Wyszkowie zaroiło się od zwiedzających osób zainteresowanych sprzętem rolniczym i późniejszymi pokazami na polu przylegającym do składu. Chętni przybywali całymi rodzinami, więc właściciele „Zaplecza Farmera” Robert Rednowski i Dariusz Klimek pomyśleli o atrakcjach dla dzieci – słodyczach, popcornie i balonikach w prezencie. Dla dorosłych przygotowano stoisko gastronomiczne z przysmakami z grilla. Jednak najważniejsza była prezentacja różnorodnego sprzętu rolniczego zapełniająca każdy skrawek placu oraz pokaz skutecznego działania maszyn, które mogli obejrzeć na pobliskim polu. Zainteresowani u doradców i pracowników firmy mogli dopytać się o szczegóły, dotknąć, uruchomić maszynę, a w razie chęci zakupu uzgodnić kolejne spotkanie.
Więcej na temat firmy i oferty maszyn można dowiedzieć się na stronie www.zapleczefarmera.pl lub telefoniczne pod nr 510-207-188. /J.Cz./

 

397 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lipa gospodarzem dożynek gminnych Pułtuska

Od połowy sierpnia do początków września w całym regionie obchodzone są niezwykle uroczyście dożynki. Dożynki Gminy Pułtusk odbyły się 3...

Zamknij